Časté dotazy

Přebrání či vrácení vozidla

Vozidlo vám předáváme vždy čisté a zkontrolované po posledním nájemci. Vůz předáváme u nás v Rudolfově. Při převzetí vás poučíme jak vozidlo správně používat. Proškoleni trvá cca 30 – 60min. Při předání je nutné předložit platný občanský a řidičský průkaz. Vůz lze převzít nejdříve v 8 hod ráno a vrátit do 17 hod odpoledne. Při vrácení vozu se provádí kontrola stavu vozidla cca 30min.

Spotřebiče ve voze

Lednice funguje na plyn, při zapojení do sítě, nebo při jízdě na autobaterii. Lednice je vybavena i mrazícím boxem. Lednice více chladí když ste připojeni do sítě. Vařič funguje na plyn. Topení a ohřev vody funguje také na plyn. DVD funguje neustále.

Co si vzít s sebou?

Přikrývky a polštáře, zajisté oceníte vlastní pohodlí. Nějaké DVD pro spestření večerů. Popřípadě sportovní vybavení. Dobrou náladu a můžete vyrazit.

Co je zakázáno při jízdě?

Vozy jsou vybaveny bezpečnostním pásem, tedy při jízdě všichni cestující sedí připoutáni na sedadlech. Je zakázáno chodit za jízdy po voze, nebo odpočívat na posteli. Před jízdou je nutno z bezpečnostních důvodů zavřít plynovou lahev. Všechna boční a střešní okna musí být úplně zavřena a zajištěna.

Kde a jak nocovat?

Nocování na osamocených místech nedoporučujeme! Můžou vás překvapit nezvaní hosté. Doporučujeme kempy nebo místa jako parkoviště někde na veřejnosti. Na dálnici je dobré zůstat na čerpacích stanicích, ale pouze jen jednu noc, pak musíte pokračovat dále.

Plyn, elektřina a voda

Ve voze naleznete dvě plynové lahve s čistým propanem, jedna z nich už je napojena do okruhu. Ve voze jsou dvě baterie, jedna je klasická auto baterie a druhá je pro obytnou část vozu, ta se dobíjí při jízdě, solárním panelem, nebo kabelem do sítě.  Ve voze je 100L nádrž pitné vody. Pro dočerpání vody je ve voze hadice.

Co naši zvířecí miláčci?

Pozor! Mnoho kempů v Evropě neakceptují psa a bojová plemena už vůbec ne. Pes ve voze není zakázán po dohodě s majitelem, ale při vrácení vozu bude provedena pečlivější kontrola (psí chlupy, atd.).

Renault Obytné vozidlo Časté dotazy
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios