Kam cestovat s obytnými vozy? 

Obytné automobily - stále více lidí vyhledává tento způsob dovolené a odpočinku. 

Obytné vozy jsou řešením pro ty, kteří nechtějí trávit své volno pod pevnou střechou hotelu nebo jen nechtějí strávit svou dovolenou, případně volný víkend na jednom místě.
S obytným automobilem nemá važe dovolená omezení. Cestujete s pohodlím domova. Cíl cesty se může měnit podle vaší momentální nálady a chuti. 

Můžete vyrazit k rybníku, zastavit u přehrady nebo dojet až k moři. Obytný vůz vás a vaše přátele doveze na rybolov, na hory, na závody rallye nebo Formule 1 kdekoli v Evropě. A co je nejlepší, obytný automobil vám umožní tohle všechno, nebo alespoň část, skloubit dohromady. 

Uvědomujeme si, že koupit si nový obytný vůz a udržovat jej po celou dobu v provozu je finančně velmi náročné (pořizovací cena, povinné ručení, pojištění proti krádeži, havarijní pojištění, parkování, atd.). 

Proto vám naše půjčovna nabízí nové obytné vozy s nadstandardní výbavou a za výhodné ceny. Stačí nás včas kontaktovat, rezervovat si dopředu termín zapůjčení a vaše dovolená bez omezení může začít...

 

Na cesty

Autoatlas ČR a Evropy. BORD Atlas 2011 – je v Evropě naprosto unikátní katalog tzv. Karavaninkových stání – míst, kde lze s obytným automobilem nebo karavanem zdarma nebo za nízký poplatek parkovat či přenocovat. Tato místa jsou obvykle umístěna v blízkosti turistických atrakcí, lázní, aquaparku, muzeí, hotelů, restaurací, kempů, apod., ale i na mimořádně hezkých místech v přírodě.

 

Inspirace pro Vaše cesty obytným automobilem

Velmi doporučujeme pro načerpání inspirace pro Vaše cesty navštívit přední české karavaninkové portály. Najdete zde velmi zdařilé články z cest po celé Evropě, včetně cestopisů a rad pro pobyt v obytném autě.

Renault Obytné vozidlo Kam na cesty?
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios