O dealerství

Společnost Jih 2000 a.s. byla založena v roce 2000, kdy byla podepsána koncesionářská smlouva s importérem značky Renault. Společnost Jih 2000 člen skupiny AUTO a.s. patří mezi největší koncese Renault v České republice.

panorama_salon-750.jpg

O nás


Společnost Auto Centrum Jih 2000 člen skupiny AUTO a.s. je koncesí sdružující 3 autosalony v současné době a v rámci svých aktivit zajišťujeme prodej nových i ojetých vozů,  servis , autolakovnu a karosárnu , odtah vozidel a veškeré poprodejní služby pro zákazníky značky Renault a Dacia. Sídlo koncese se nachází v Uherském Hradišti na ul. Za Olšávkou 365 a pobočka v Hodoníně na ul. Velkomoravská 3950/26A.

 Využíváme pro uspokojování požadavků a přání svých klientů veškeré špičkové know-how a technické zázemí společnosti Renault Česká republika a.s. Prostřednictvím interní celoevropské počítačové sítě máme přímé spojení se všemi výrobními závody a centrálním skladem náhradních dílů. Svým obchodním partnerům a příznivcům vozidel značky Renault poskytujeme kompletní servis při prodeji a všech následných poprodejních službách.

Díky maximálnímu úsilí o plnou spokojenost svých zákazníků udržuje společnost vysoký standard kvality svých služeb. Všechna tato uznání jsou pro kolektiv pracovníků společnosti Auto Centrum Jih 2000 člen skupiny AUTO UH a.s. zavazující a motivující ke stále většímu zdokonalování všech znalostí a dovedností ku prospěchu našich zákazníků.

Obchodní firma Auto Centrum Jih 2000 člen skupiny AUTO UH a.s.
Identifikační číslo 26217996
Daňové identifikační číslo CZ26217996
Obchodní rejstřík KS Brno, oddíl B, vložka 3345
Sídlo společnosti Za Olšávkou 365, Sady, 686 01 Uherské Hradiště
Pobočka Velkomoravská 3950/26A, 695 01 Hodonín
Předseda představenstva Pavel Sedláček
Člen představenstva Tomáš Procházka
  Společnost zastupuje vůči třetím osobám představenstvo, a to vždy dva členové představenstva společně.
Předmět podnikání
  • PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ
  • LEASING, ÚVĚR, POJIŠTĚNÍ
  • ČINNOST ORGANIZAČNÍCH A EKONOMICKÝCH PORADCŮ
  • OPRAVY SILNIČNÍCH VOZIDEL
  • OPRAVY KAROSERIÍ
  • PNEUSERVIS
Prodáváme vozy značek