O dealerství

Společnost Jih 2000 a.s. byla založena v roce 2000, kdy byla podepsána koncesionářská smlouva s importérem značky Renault. Společnost Jih 2000 a.s. patří mezi největší koncese Renault v České republice.

panorama_salon-750.jpg

O nás


V současné době slučuje čtyři autosalony, zajišťujících prodej, servis a veškeré poprodejní služby pro zákazníky značky Renault a Dacia. Sídlo koncese se nachází v Hodoníně na ul. Velkomoravská, v blízkosti centra města.

Naše společnost využívá pro uspokojování požadavků a přání svých klientů veškeré špičkové know-how a technické zázemí společnosti Renault Česká republika a.s. Prostřednictvím interní celoevropské počítačové sítě máme přímé spojení se všemi výrobními závody a centrálním skladem náhradních dílů. Svým obchodním partnerům a příznivcům vozidel značky Renault poskytujeme kompletní servis při prodeji a všech následných poprodejních službách.

Díky maximálnímu úsilí o plnou spokojenost svých zákazníků si naše společnost udržuje vysoký standard kvality svých služeb, což dokazují přední umístění v žebříčku hodnocení, který sestavuje importér společnost Renault Česká republika a.s. na základě připomínek a ohlasů zákazníků v celé České republice. Všechna tato uznání jsou pro kolektiv pracovníků společnosti Auto Centrum Jih 2000 a.s. zavazující a motivující ke stále většímu zdokonalování všech znalostí a dovedností ku prospěchu našich zákazníků.

Obchodní firma Auto Centrum Jih 2000, a.s.
Identifikační číslo 262 179 96
Daňové identifikační číslo CZ26217996
Obchodní rejstřík KS Brno, oddíl B, vložka 3345
Sídlo společnosti HODONÍN 695 01, Velkomoravská 3950/26A
Provozovna HODONÍN 695 01, Velkomoravská 3950/26A
Provozovna BRNO-KOMÁROV, Hněvkovského 30/65, 617 00
Předseda představenstva Milan Klimek
Místopředseda představenstva Bc. Lucie Schovánková
Člen představenstva Marcela Hrazdílková
  Společnost zastupuje vůči třetím osobám představenstvo, a to vždy dva členové představenstva společně.
Předmět podnikání
  • PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ
  • LEASING, ÚVĚR, POJIŠTĚNÍ
  • ČINNOST ORGANIZAČNÍCH A EKONOMICKÝCH PORADCŮ
  • OPRAVY SILNIČNÍCH VOZIDEL
  • OPRAVY KAROSERIÍ
  • PNEUSERVIS
Prodáváme vozy značek